LZS Kujawiak Sukowy - strona nieoficjalna

  • LZS Gopło Kościeszki-LZS Kujawiak Sukowy (1-2)
  • Aktualności:
  • 2014-10-29 Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!
  • 2014-03-23 Nowy news
  • 2014-03-09 Nowy news
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Noteć Inowrocław - Kujawiak Sukowy 2:1
  • Iskra Sikorowo - Orłowianka Orłowo 3:1
  • Mikrus Szadłowice - Fregata Polanowice 1:1
  • Kujawy Kozy - Unia Leszcze 3:1
  • Grom Ostrowo - Zjednoczeni Szarlej 0:1
  • Arkadia Jaksice - Tarant Wójcin 2:4
  • Gopło Kościeszki - Kolorowi Krusza Zamkowa 0:1
  •        
Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Noteć Inowrocław 2:1 Kujawiak Sukowy
2015-03-28, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Noteć Inowrocław 2:1 Kujawiak Sukowy
Iskra Sikorowo 3:1 Orłowianka Orłowo
Mikrus Szadłowice 1:1 Fregata Polanowice
Kujawy Kozy 3:1 Unia Leszcze
Grom Ostrowo 0:1 Zjednoczeni Szarlej
Arkadia Jaksice 2:4 Tarant Wójcin
Gopło Kościeszki 0:1 Kolorowi Krusza Zamkowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

19

01-2018

piątek

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  2015-06-21 Kolorowi Krusza Zamkowa Tarant Wójcin 17:00
26  2015-06-21 Gopło Kościeszki Zjednoczeni Szarlej 17:00
26  2015-06-21 Arkadia Jaksice Unia Leszcze 17:00
26  2015-06-21 Grom Ostrowo Fregata Polanowice 17:00
26  2015-06-21 Kujawy Kozy Orłowianka Orłowo 17:00
26  2015-06-21 Mikrus Szadłowice Noteć Inowrocław 17:00
26  2015-06-21 Kujawiak Sukowy Iskra Sikorowo 17:00
25  2015-06-14 Iskra Sikorowo Mikrus Szadłowice 17:00
25  2015-06-14 Noteć Inowrocław Kujawy Kozy 17:00
25  2015-06-14 Orłowianka Orłowo Grom Ostrowo 17:00
25  2015-06-14 Fregata Polanowice Arkadia Jaksice 17:00
25  2015-06-14 Unia Leszcze Gopło Kościeszki 17:00
25  2015-06-14 Zjednoczeni Szarlej Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
25  2015-06-14 Tarant Wójcin Kujawiak Sukowy 17:00
24  2015-06-07 Tarant Wójcin Zjednoczeni Szarlej 17:00
24  2015-06-07 Kolorowi Krusza Zamkowa Unia Leszcze 17:00
24  2015-06-07 Gopło Kościeszki Fregata Polanowice 17:00
24  2015-06-07 Arkadia Jaksice Orłowianka Orłowo 17:00
24  2015-06-07 Grom Ostrowo Noteć Inowrocław 17:00
24  2015-06-07 Kujawy Kozy Iskra Sikorowo 17:00
24  2015-06-07 Kujawiak Sukowy Mikrus Szadłowice 17:00
23  2015-05-31 Mikrus Szadłowice Kujawy Kozy 17:00
23  2015-05-31 Iskra Sikorowo Grom Ostrowo 17:00
23  2015-05-31 Noteć Inowrocław Arkadia Jaksice 17:00
23  2015-05-31 Orłowianka Orłowo Gopło Kościeszki 17:00
23  2015-05-31 Fregata Polanowice Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
23  2015-05-31 Unia Leszcze Tarant Wójcin 17:00
23  2015-05-31 Zjednoczeni Szarlej Kujawiak Sukowy 17:00
22  2015-05-24 Zjednoczeni Szarlej Unia Leszcze 17:00
22  2015-05-24 Tarant Wójcin Fregata Polanowice 17:00
22  2015-05-24 Kolorowi Krusza Zamkowa Orłowianka Orłowo 17:00
22  2015-05-24 Gopło Kościeszki Noteć Inowrocław 17:00
22  2015-05-24 Arkadia Jaksice Iskra Sikorowo 17:00
22  2015-05-24 Grom Ostrowo Mikrus Szadłowice 17:00
22  2015-05-24 Kujawiak Sukowy Kujawy Kozy 17:00
21  2015-05-17 Kujawy Kozy Grom Ostrowo 17:00
21  2015-05-17 Mikrus Szadłowice Arkadia Jaksice 17:00
21  2015-05-17 Iskra Sikorowo Gopło Kościeszki 17:00
21  2015-05-17 Noteć Inowrocław Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
21  2015-05-17 Orłowianka Orłowo Tarant Wójcin 17:00
21  2015-05-17 Fregata Polanowice Zjednoczeni Szarlej 17:00
21  2015-05-17 Unia Leszcze Kujawiak Sukowy 17:00
20  2015-05-10 Unia Leszcze Fregata Polanowice 17:00
20  2015-05-10 Zjednoczeni Szarlej Orłowianka Orłowo 17:00
20  2015-05-10 Tarant Wójcin Noteć Inowrocław 17:00
20  2015-05-10 Kolorowi Krusza Zamkowa Iskra Sikorowo 17:00
20  2015-05-10 Gopło Kościeszki Mikrus Szadłowice 17:00
20  2015-05-10 Arkadia Jaksice Kujawy Kozy 17:00
20  2015-05-10 Kujawiak Sukowy Grom Ostrowo 17:00
19  2015-05-10 Unia Leszcze Fregata Polanowice 17:00
19  2015-05-10 Zjednoczeni Szarlej Orłowianka Orłowo 17:00
19  2015-05-10 Tarant Wójcin Noteć Inowrocław 17:00
19  2015-05-10 Kolorowi Krusza Zamkowa Iskra Sikorowo 17:00
19  2015-05-10 Gopło Kościeszki Mikrus Szadłowice 17:00
19  2015-05-10 Arkadia Jaksice Kujawy Kozy 17:00
19  2015-05-10 Kujawiak Sukowy Grom Ostrowo 17:00
18  2015-05-02 Grom Ostrowo Arkadia Jaksice 17:00
18  2015-05-02 Kujawy Kozy Gopło Kościeszki 17:00
18  2015-05-02 Mikrus Szadłowice Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
18  2015-05-02 Iskra Sikorowo Tarant Wójcin 17:00
18  2015-05-02 Noteć Inowrocław Zjednoczeni Szarlej 17:00
18  2015-05-02 Orłowianka Orłowo Unia Leszcze 17:00
18  2015-05-02 Fregata Polanowice Kujawiak Sukowy 17:00
17  2015-04-26 Fregata Polanowice Orłowianka Orłowo 17:00
17  2015-04-26 Unia Leszcze Noteć Inowrocław 17:00
17  2015-04-26 Zjednoczeni Szarlej Iskra Sikorowo 17:00
17  2015-04-26 Tarant Wójcin Mikrus Szadłowice 17:00
17  2015-04-26 Kolorowi Krusza Zamkowa Kujawy Kozy 17:00
17  2015-04-26 Gopło Kościeszki Grom Ostrowo 17:00
17  2015-04-26 Kujawiak Sukowy Arkadia Jaksice 17:00
16  2015-04-19 Orłowianka Orłowo Noteć Inowrocław 17:00
16  2015-04-19 Fregata Polanowice Iskra Sikorowo 17:00
16  2015-04-19 Unia Leszcze Mikrus Szadłowice 17:00
16  2015-04-19 Zjednoczeni Szarlej Kujawy Kozy 17:00
16  2015-04-19 Tarant Wójcin Grom Ostrowo 17:00
16  2015-04-12 Kujawiak Sukowy Gopło Kościeszki 14:00
15  2015-03-28 Gopło Kościeszki 0:1 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
15  2015-03-28 Arkadia Jaksice 2:4 Tarant Wójcin zobacz ›
15  2015-03-28 Grom Ostrowo 0:1 Zjednoczeni Szarlej zobacz ›
15  2015-03-28 Kujawy Kozy 3:1 Unia Leszcze zobacz ›
15  2015-03-28 Mikrus Szadłowice 1:1 Fregata Polanowice zobacz ›
15  2015-03-28 Iskra Sikorowo 3:1 Orłowianka Orłowo zobacz ›
15  2015-03-28 Noteć Inowrocław 2:1 Kujawiak Sukowy zobacz ›
14  2015-03-22 Noteć Inowrocław 6:0 Iskra Sikorowo zobacz ›
14  2015-03-22 Orłowianka Orłowo 1:3 Mikrus Szadłowice zobacz ›
14  2015-03-22 Fregata Polanowice 1:1 Kujawy Kozy zobacz ›
14  2015-03-22 Unia Leszcze 1:2 Grom Ostrowo zobacz ›
14  2015-03-22 Zjednoczeni Szarlej 8:1 Arkadia Jaksice zobacz ›
14  2015-03-22 Tarant Wójcin 4:0 Gopło Kościeszki zobacz ›
14  2015-03-22 Kujawiak Sukowy 1:0 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
13  2014-11-16 Orłowianka Orłowo 7:5 Kujawy Kozy zobacz ›
13  2014-11-16 Tarant Wójcin 4:1 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
13  2014-11-16 Unia Leszcze 3:3 Arkadia Jaksice zobacz ›
13  2014-11-16 Zjednoczeni Szarlej 3:1 Gopło Kościeszki zobacz ›
13  2014-11-16 Noteć Inowrocław 0:1 Mikrus Szadłowice zobacz ›
13  2014-11-16 Iskra Sikorowo 4:2 Kujawiak Sukowy zobacz ›
13  2014-11-16 Fregata Polanowice 12:0 Grom Ostrowo zobacz ›
12  2014-11-09 Mikrus Szadłowice 11:0 Iskra Sikorowo zobacz ›
12  2014-11-09 Kujawy Kozy 1:8 Noteć Inowrocław zobacz ›
12  2014-11-09 Grom Ostrowo 1:5 Orłowianka Orłowo zobacz ›
12  2014-11-09 Arkadia Jaksice 3:3 Fregata Polanowice zobacz ›
12  2014-11-09 Gopło Kościeszki 1:0 Unia Leszcze zobacz ›
12  2014-11-09 Kolorowi Krusza Zamkowa 2:4 Zjednoczeni Szarlej zobacz ›
12  2014-11-09 Kujawiak Sukowy 2:3 Tarant Wójcin zobacz ›
11  2014-11-02 Zjednoczeni Szarlej 8:1 Tarant Wójcin zobacz ›
11  2014-11-02 Unia Leszcze 3:1 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
11  2014-11-02 Fregata Polanowice 5:0 Gopło Kościeszki zobacz ›
11  2014-11-02 Orłowianka Orłowo 3:2 Arkadia Jaksice zobacz ›
11  2014-11-02 Noteć Inowrocław 3:0 Grom Ostrowo zobacz ›
11  2014-11-02 Iskra Sikorowo 1:5 Kujawy Kozy zobacz ›
11  2014-11-02 Mikrus Szadłowice 8:2 Kujawiak Sukowy zobacz ›
10  2014-10-26 Kujawy Kozy 0:4 Mikrus Szadłowice zobacz ›
10  2014-10-26 Grom Ostrowo 2:2 Iskra Sikorowo zobacz ›
10  2014-10-26 Arkadia Jaksice 2:7 Noteć Inowrocław zobacz ›
10  2014-10-26 Gopło Kościeszki 2:2 Orłowianka Orłowo zobacz ›
10  2014-10-26 Kolorowi Krusza Zamkowa 2:2 Fregata Polanowice zobacz ›
10  2014-10-26 Tarant Wójcin 0:2 Unia Leszcze zobacz ›
10  2014-10-26 Kujawiak Sukowy 1:0 Zjednoczeni Szarlej zobacz ›
2014-10-19 Iskra Sikorowo 5:2 Arkadia Jaksice zobacz ›
2014-10-19 Noteć Inowrocław 5:1 Gopło Kościeszki zobacz ›
2014-10-19 Orłowianka Orłowo 1:3 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
2014-10-19 Unia Leszcze 1:4 Zjednoczeni Szarlej zobacz ›
2014-10-19 Mikrus Szadłowice 4:1 Grom Ostrowo zobacz ›
2014-10-19 Fregata Polanowice 3:0 Tarant Wójcin zobacz ›
2014-10-19 Kujawy Kozy 4:1 Kujawiak Sukowy zobacz ›
2014-10-12 Grom Ostrowo 2:1 Kujawy Kozy zobacz ›
2014-10-12 Arkadia Jaksice 2:0 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2014-10-12 Zjednoczeni Szarlej 0:0 Fregata Polanowice zobacz ›
2014-10-12 Gopło Kościeszki 1:0 Iskra Sikorowo zobacz ›
2014-10-12 Kolorowi Krusza Zamkowa 1:1 Noteć Inowrocław zobacz ›
2014-10-12 Tarant Wójcin 1:0 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2014-10-12 Kujawiak Sukowy 1:1 Unia Leszcze zobacz ›
2014-10-05 Orłowianka Orłowo 0:7 Zjednoczeni Szarlej zobacz ›
2014-10-05 Noteć Inowrocław 7:0 Tarant Wójcin zobacz ›
2014-10-05 Iskra Sikorowo 0:0 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
2014-10-05 Mikrus Szadłowice 6:2 Gopło Kościeszki zobacz ›
2014-10-05 Kujawy Kozy 4:0 Arkadia Jaksice zobacz ›
2014-10-05 Fregata Polanowice 2:2 Unia Leszcze zobacz ›
2014-10-05 Grom Ostrowo 1:3 Kujawiak Sukowy zobacz ›
2014-09-28 Kujawiak Sukowy 2:1 Fregata Polanowice zobacz ›
Zjednoczeni Szarlej 2:1 Noteć Inowrocław zobacz ›
Arkadia Jaksice 4:0 Grom Ostrowo zobacz ›
Unia Leszcze 9:3 Orłowianka Orłowo zobacz ›
Kolorowi Krusza Zamkowa 0:3 Mikrus Szadłowice zobacz ›
Tarant Wójcin 2:0 Iskra Sikorowo zobacz ›
Gopło Kościeszki 0:4 Kujawy Kozy zobacz ›
Orłowianka Orłowo 1:2 Fregata Polanowice zobacz ›
Mikrus Szadłowice 2:1 Tarant Wójcin zobacz ›
Kujawy Kozy 4:2 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
Unia Leszcze 0:0 Noteć Inowrocław zobacz ›
Iskra Sikorowo 0:5 Zjednoczeni Szarlej zobacz ›
Grom Ostrowo 2:2 Gopło Kościeszki zobacz ›
Arkadia Jaksice 1:2 Kujawiak Sukowy zobacz ›
Gopło Kościeszki 1:0 Arkadia Jaksice zobacz ›
Kolorowi Krusza Zamkowa 5:1 Grom Ostrowo zobacz ›
Tarant Wójcin 1:0 Kujawy Kozy zobacz ›
Zjednoczeni Szarlej 2:2 Mikrus Szadłowice zobacz ›
Unia Leszcze 1:0 Iskra Sikorowo zobacz ›
Fregata Polanowice 2:0 Noteć Inowrocław zobacz ›
Kujawiak Sukowy 6:3 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2014-09-07 Kujawy Kozy 2:5 Zjednoczeni Szarlej zobacz ›
2014-09-07 Mikrus Szadłowice 1:0 Unia Leszcze zobacz ›
2014-09-07 Grom Ostrowo 2:5 Tarant Wójcin zobacz ›
2014-09-07 Arkadia Jaksice 1:2 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
2014-09-07 Noteć Inowrocław 7:0 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2014-09-07 Iskra Sikorowo 0:2 Fregata Polanowice zobacz ›
2014-09-07 Gopło Kościeszki 2:5 Kujawiak Sukowy zobacz ›
2014-08-31 Zjednoczeni Szarlej 6:0 Grom Ostrowo zobacz ›
2014-08-31 Unia Leszcze 2:1 Kujawy Kozy zobacz ›
2014-08-31 Tarant Wójcin 7:0 Arkadia Jaksice zobacz ›
2014-08-31 Kolorowi Krusza Zamkowa 3:0 Gopło Kościeszki zobacz ›
2014-08-31 Orłowianka Orłowo 4:0 Iskra Sikorowo zobacz ›
2014-08-31 Fregata Polanowice 5:1 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2014-08-31 Kujawiak Sukowy 1:3 Noteć Inowrocław zobacz ›
2014-08-24 Iskra Sikorowo 0:3 Noteć Inowrocław zobacz ›
2014-08-24 Mikrus Szadłowice 6:2 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2014-08-24 Arkadia Jaksice 1:5 Zjednoczeni Szarlej zobacz ›
2014-08-24 Grom Ostrowo 1:2 Unia Leszcze zobacz ›
2014-08-24 Kujawy Kozy 1:4 Fregata Polanowice zobacz ›
2014-08-24 Kolorowi Krusza Zamkowa 1:5 Kujawiak Sukowy zobacz ›
2014-08-24 Gopło Kościeszki 0:3 Tarant Wójcin zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Kujawiak Sukowy - Gopło Kościeszki
Tarant Wójcin - Grom Ostrowo
Zjednoczeni Szarlej - Kujawy Kozy
Unia Leszcze - Mikrus Szadłowice
Fregata Polanowice - Iskra Sikorowo
Orłowianka Orłowo - Noteć Inowrocław

Losowa galeria

Nowa galeria
brak zdjęć

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 49, wczoraj: 8
ogółem: 60 787

statystyki szczegółowe

Ankiety

Które miejsce zajmiemy na końcu sezonu ?